Поліфункціональне ємнісне технологічне обладнання в особливо корозійно-стійкому виконанні

Цільнометалеве ємнісне обладнання для використання у виробництві синтетичних лікарських засобів, інших біологічно-активних сполук, а також при роботі в умовах особливо агресивних середовищ хімічної промисловості може бути виготовлене на основі розроблених композиційних матеріалів із захисними покриттями з Ta, W, W-Re, Nb, Mo, Zr, Cr, тугоплавких оксидів, карбідів, нітридів.

Матеріали мають високу стійкість до ударних теплових навантажень, їх механічні характеристики суттєво перевищують параметри композицій з емалевими та склоемалевими покриттями.

По опору корозійному руйнуванню у різних агресивних середовищах розроблені матеріали ставляться до категорії особливо стійких. Швидкість корозії у розчинах соляної, сірчаної, бромистої кислот при температурах до 200°С вбирається у 10…30 мкм/год.

Ємнісне обладнання з розроблених матеріалів випробувано при виробництві анаприліну, хлорацетопірокатехіну, хлортріанізену та показало високі експлуатаційні характеристики на всіх стадіях синтезу цих препаратів.

Розроблено ємнісне обладнання в особливо корозійно-стійкому виконанні для хіміко-фармацевтичної та хімічної промисловості – поліфункціональний апарат, призначений для проведення низки хімічних реакцій, процесів кристалізації, фільтрації та сушіння при виробництві синтетичних лікарських засобів, особливо чистих реактивів та ін. рідких компонентів, знімною ємністю для готового продукту, скребком-мішалкою, блоком фільтрації з металокерамічними фільтрами, що дозволяють проводити процеси фільтрації при високих температурах та тисках.

Особливу корозійну стійкість вузлам апарату та технологічному оснащенню (фільтри, мішалки, термопарні чохли, запірна арматура), що контактують з реакційним середовищем, забезпечують захисні покриття, які отримують з використанням високих технологій.

Технічні характеристики

Діапазон робочих тисків 10-2 – 3 атм

Діапазон робочих температур до 100 ºС

Робочий об’єм 10 – 40 л

Швидкість обертання мішалки Регульована 4÷8 об/хв


Техническая характеристикаЗначение
Рабочий объем10 — 40 л
Диапазон рабочих давлений10-2 - 3 атм
Диапазон рабочих температурдо 100 ºС
Скорость вращения мешалкиРегулируемая 4÷8 об/мин

ukУкраїнська